Kvalitní práce na těžko přístupných místech
Sem vložte podnadpis

ČIŠTĚNÍ KONSTRUKCÍ A PLOCH

 

 Provádíme jednorázové nebo pravidelné čištění všech typů konstrukcí a ploch, zejména pak oken a skleněných ploch, fasád budov a výrobních hal. Práce provádíme za použití horolezecké techniky, vysokozdvižných plošin a lešení již přes 7 let. Díky těmto technikám a zkušenostem jsme schopni realizovat veškeré práce i na těžko dostupných místech. 


Mytí skleněných ploch, oken a rámů


 Nabízíme kompletní služby mytí oken a rámů, kancelářských budov, skleněných ploch, výloh, prosklených výtahových šachet, světlolamů atd. Při mytí používáme kvalitní prostředky a nářadí pro dosažení co nejčistších ploch beze šmouh.


Čištění fasád a konstrukcí

 

 Mezi nejčastější problémy fasádních systémů patří plísně, mechy, pavučiny, hmyz a zanesení prachem vedoucí ke snížení propustnosti. To dále způsobuje výrazné zkrácení životnosti a barevnou nestálost. Tento problém se netýká pouze starých fasád, ale i těch novějších, které například ztrácejí možnost reklamace z důvodu nesprávného užívaní.

 Těmto problémům se dá předejít pravidelnou údržbou, kterou jsme vám schopni poskytnout. Čištění fasád domů a hal provádíme pomocí vzduchu a vody pod vysokým tlakem. Po očištění fasády se prodlouží její životnost a zároveň se obnoví  i reprezentativní vzhled. V případě potřeby jsme schopni provést i lokální zednické opravy.

 Čištění interiéru hal se provádí zejména z důvodů udržení čistoty provozu. Nejčastěji se jedná o vysátí konstrukcí a vzduchotechniky, čištění mastnoty na stropech a ve světlících. Nabízíme kompletní zajištění těchto prací se zárukou kvality a časovou flexibilitu s možností neomezení běžného provozu.


 Neváhejte nás kontaktovat a sdělit nám váš záměr, rádi ho s vámi bezplatně zkonzultujeme a navhrneme vhodné řešení.

 

Na pozadí můžete vidět fotografie z realizace mytí administrativní budovy a výtahové šachty.