Kvalitní práce na těžko přístupných místech
Sem vložte podnadpis

Stěhování břemen do výšek a hlubin


Provádíme stěhování všech typů břemen do výšek odsundávání kostelních věží , stěhování elektroinstalačních skříní na stožáry, panelové domy a ostatní budovy. . Práce provádíme pomocí horolezeckých technik a stavební mechanizace. Práce provádíme za použití horolezecké techniky a stavební mechanizace. Díky těmto technikám a zkušenostem jsme schopni realizovat veškeré práce na těžko dostupných místech ve výškách. Vše provádíme bez nutnosti stavět statické lešení, které mnohdy není vhodné z ekonomických nebo technických důvodů.


Montážní a demontážní práce


 Nabízíme široké spektrum montážních prací ve výškách na všech typech střech, obytných domech, administrativních budovách, kostelech, stožárech, silech, výškových budovách a komínech. Jedná se o montáž hromosvodů, deštových svodů a ostatních klempířských prvků, kabelových rozvodů, antén a vysílačů, fasádních systémů, balkonů, stříšek, reklamních ploch, vlajek, ozdob, kulis a podobně.
Demotujeme veškeré stavební a tesařské konstrukce, střechy, kabelové rozvody, klempířské prvky, ocelové kostrukce, komíny, antény, sloupy a podobně.