Kvalitní práce na těžko přístupných místech
Sem vložte podnadpis

NÁTĚRY A MALBY


 provádíme za použití horolezecké techniky a vysokozdvižných plošin již přes 7 let. Díky těmto technikám a zkušenostem jsme schopni realizovat veškeré natěračské práce na těžko dostupných místech bez nutnosti stavět statické lešení, které mnohdy není vhodné z ekonomických nebo technických důvodů.


 Nabízíme kompletní provedení nátěrů a nástříků barev na všechny typy konstrukcí a ploch. Zejména pak plochých a šikmých střech, příhradových kostrukcí, fasád budov a objektů, kostelních věží, balkonů, kovových konstrukcí, sloupů, stožárů a komínů. Při realizaci používáme  kvalitní barvy od renomovaných výrobců. Na kovové konstrukce a střechy pak převážně polyuretanové barvy pro dosažení dlouhé životnosti a barevné stálosti. Barvy nanášíme štetci, válečky nebo nástřikem, dle velikosti plochy a vhodnosti použití. Čištění ploch od nečistot, mastnoty a staré barvy provádíme mechanicky kartáčováním nebo pomocí vysokotlakového vodního zařízení.  U veškerých prací dbáme na kvalitní řemeslné zpracování a čistotu staveniště.


 Na pozadí můžete vidět fotografie z realizace opravy nátěru střechy, kříže a hodin, včetně opravy fasády na  kostelní věži ve Vysokých Popovicích.


 Neváhejte nás kontaktovat a sdělit nám váš záměr, rádi ho s vámi bezplatně zkonzultujeme a navhrneme vhodné řešení.